PAULA závěsná WC mísa, 35,5x50cm, černá mat
Kód: TP325-11KK00E-0000Detailní popis produktu
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Série | PAULA |
| Rozměr | 35,5x50 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost | 24.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8698531174226 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné WC mísy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 24 kg |
| EAN: | 8698531174226 |
| Šířka: | 355mm |
| Hloubka: | 500mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Klasik |
| Záruka: | 2 roky |
| Technologie splachování: | Standard |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Objem splachovací vody: | 4 l / 6 l |
| Série: | PAULA |
| Série ID: | series.133500468461594 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
