LARA WC kombi, spodní/zadní odpad, černá mat
Kód: LR360-01Detailní popis produktu
- WC mísa - zadní vývod odpadu (spodní připojení lze vytvořit pomocí připojovacího kolena nebo flexi připojení).
- Nádržka se splachovací armaturou, včetně dual tlačítka chrom pro úsporu vody (splachování 3,5 a 5l).
- Napouštěcí ventil se spodním připojením na levé straně nádržky.
- Montážní sada
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35x80x64 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hloubka | 640 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Hranaté |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost | 41.3800 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913905926 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC kombi |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 41.38 kg |
| EAN: | 8590913905926 |
| Šířka: | 350mm |
| Výška: | 800mm |
| Hloubka: | 640mm |
| Balení: | 3ks |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Hranaté |
| Ostatní: | Odpad spodní;Odpad zadní |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Technologie splachování: | Standard |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Objem splachovací vody: | 4 l / 6 l |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
