Keramické umyvadlo pod desku, 38x38cm, bílá
Kód: MA037Detailní popis produktu
Instalace zapuštením pod desku, k desce se lepí pomocí silikonu.
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 44x18,4x44 cm |
| Průměr | 440 mm |
| Šířka | 440 mm |
| Výška | 184 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Pod desku |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost | 9.4800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8698531156550 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zápustná umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 9.48 kg |
| EAN: | 8698531156550 |
| Průměr: | 440mm |
| Šířka: | 440mm |
| Výška: | 184mm |
| Hloubka: | 440mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | ANO |
| Tvar: | Kruh |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Zápustné umyvadlo |
| Instalace: | Pod desku |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
