ZORBA umyvadlová skříňka 39x50x21,5cm, agila
Kód: LT113-4343Detailní popis produktu
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
41 Carina
42 Siena
43 Agila
44 Verdejakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
RAL1019 Šedobéžová
RAL3004 Bordó
RAL6004 Modrozelená
RAL7031 ŠedomodráDodací lhůta je 6 týdnů.
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Bezúchytkové otvírání
Nábytek je vybaven systémem "Push to open" firmy Hettich nebo systémem TIP-ON firmy Blum - bezúchytková čela a dvířka pro komfortní otevírání bez úchytky. Stačí na ně jen krátce zlehka ťuknout. Pro zavření na čelo nebo dveře lehounce zatlačte.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ZORBA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 39x50x21,5 cm |
| Délka | 215 mm |
| Šířka | 390 mm |
| Výška | 500 mm |
| Barva | Hnědá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty, Bezúchytkové otvírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost | 8.4500 kg |
| EAN | 8590913115325 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové skříňky na WC - ZORBA |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 8.45 kg |
| EAN: | 8590913115325 |
| Šířka: | 390mm |
| Výška: | 500mm |
| Délka: | 215mm |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Výbava: | Zpomalovací panty;Bezúchytkové otvírání |
| Typ skříňky: | Dvířka |
| Záruka: | 2 roky |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Balení neobsahuje: | Umyvadlo |
| 3D model: | ANO |
| Série: | ZORBA |
| Série ID: | series.252428112890803 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
