ZORBA deska Rockstone 41x22,5cm, bílá mat
Kód: LT113-0101Detailní popis produktu
- Dodávána bez otvorů
- Otvor pro odpad/baterii lze vyvrtat před montáží korunkovým vrtákem
- Deska se instaluje ke skříňce pomocí silikonu (není součástí dodávky)
Desky lze vyrobit v tomto barevném provedení:
0101 Glacier white
0854 Monsoon
4033 Concrete
0598 Black Attica
0826 Riverbed
0798 Jasmine white
0816 Cachet
Pro objednání vybraného dekoru kontaktujte prodejní oddělení.
Solid Surface (Rockstone, umělý kámen, technický mramor)
Solid Surface je masivní neporézní materiál vyrobený ze směsi přírodního kamene a akrylátu. Má homogenní pevný povrch a používá se především pro výrobu pracovních desek. Díky rozmanitosti barev a textur se dobře kombinuje s jinými materiály. Péče o něj je snadná: škrábance lze snadno odstranit pomocí měkkých čisticích prostředků a znovu tak obnovit lesk povrchu. Navíc vyniká odolností proti skvrnám a je nenasákavý.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ZORBA |
| Rozměr | 41x1,2x22,5 cm |
| Šířka | 410 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 225 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost | 2.4300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913115448 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.43 kg |
| EAN: | 8590913115448 |
| Šířka: | 410mm |
| Výška: | 12mm |
| Hloubka: | 225mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Solid Surface |
| Typ skříňky: | Deska |
| Záruka: | 2 roky |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Série: | ZORBA |
| Série ID: | series.252428112890803 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
