ZOJA výškově stavitelná nožička, výška 100-110mm, černá mat
Kód: 10078BDetailní popis produktu
- Výška 10 cm s možností zvýšení na 11 cm
- Materiál: pochromovaná ocel
- Snadná montáž pomocí 4 vrutů, které jsou součástí balení
- Počet ks v balení: 1 ks
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 10 cm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Hmotnost | 0.1600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913130434 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podpěrné nohy ke skříňkám, nábytkové nožičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8590913130434 |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Ocel |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
