ZOJA umyvadlová skříňka zásuvková 41,5x50x35,5cm, bílá
Kód: 56374Související produkty
Detailní popis produktu
- Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci.
ZOJA - nová generace koupelnového nábytku. Moderní design umyvadel je sladěn s ostrými hranami skříněk a podtržen elegantními plochými úchytkami v chromu. Umyvadlové skříňky jsou závěsné, ale některé z nich lze opatřit i podpěrnými nohami pro jednodušší instalaci. Skříňky jsou nabízeny v provedení lesklá bílá a ve světlém dřevěném dekoru dub platin. Kolekci lze kombinovat s širokou nabídkou doplňkových skříněk, zrcadel a galerek.
Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Koupelnu vždy řádně odvětrejte. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Proti případnému zatékání vody do skříňky použijte silikonový tmel.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ZOJA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 41,7x50x35,4 cm |
| Šířka | 417 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 354 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost | 13.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913135675 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové skříňky pro jedno umyvadlo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13.8 kg |
| EAN: | 8590913135675 |
| Šířka: | 417mm |
| Výška: | 500mm |
| Hloubka: | 354mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Typ skříňky: | Zásuvky |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Balení obsahuje: | Úchytka |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Balení neobsahuje: | Umyvadlo |
| 3D model: | ANO |
| Série: | ZOJA |
| Série ID: | series.133500468461709 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
