ZOJA/KERAMIA FRESH STRIP galerka s LED osvětlením, 70x60x14cm, bílá
Kód: 45025SDetailní popis produktu
- Skříňka je standardně dodávána se 2 druhy úchytek – hranaté (Zoja) a kulaté (Keramia Fresh), aby ji bylo možno kombinovat s dalšími skříňkami Zoja i Keramia Fresh
Barva LED: Denní bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 - 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen.

| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ZOJA & KERAMIA FRESH GALERKY |
| Rozměr | 70x60x14 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Vypínač |
| Stupeň krytí | IP22 |
| Příkon | 4.30 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 540 lm |
| Výbava | Osvětlení, Elektrická zásuvka |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost | 11.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113659 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcadlové skříňky ze dřeva |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 11.6 kg |
| EAN: | 8590913113659 |
| Šířka: | 700mm |
| Výška: | 600mm |
| Hloubka: | 140mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Stupeň krytí: | IP22 |
| Příkon: | 4.3W |
| Barva LED: | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost: | 540lm |
| Výbava: | Osvětlení;Elektrická zásuvka |
| Typ osvětlení: | LED |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení obsahuje: | Úchytka |
| Ovládání světla: | Vypínač |
| Série: | ZOJA & KERAMIA FRESH GALERKY |
| Série ID: | series.186431645418372 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
