Zásuvkový termostat s funkcí digitální spínací zásuvky
Kód: P5660FRDetailní popis produktu
Digitální zásuvka - termostat a časovač v jednom
Multifunkční digitální zásuvku využijete jako časovač např. pro světelnou výzdobu nebo praktický termostat. Funkci termostatu využijete k automatické regulaci elektrických topných i chladících soustav jako jsou přímotopy, topné žebříky či klimatizace. Stačí zmáčknout tlačítko a zvolit si teplotu v rozsahu od 5 °C do 40 °C.
Zásuvka disponuje podsvíceným displejem a možností nastavení až 24 programů s minimální dobou sepnutí jedné minuty. Díky funkci Boost (tzv. odpočítávání) můžete sepnout spotřebič nebo jednorázově změnit nastavenou teplotu v místnosti i mimo nastavený program.
- Krytí: IP30
- Rozměr: 62x146x82 mm
- Záložní akumulátor: CR2032 (součástí balení)
- Kalibrace teploty: ano
- Měření teploty: 0 °C až 45 °C, rozlišení 0,1 °C
- Nastavení teploty: 5 °C až 40 °C, rozlišení 0,5 °C
- Druh regulace: vytápěcí a chladící systém
- Ochrana proti zamrznutí: ne
- Pouze vnitřní použití
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 62x146x82 mm |
| Barva | Bílá |
| Výbava | Časovač |
| Hmotnost | 0.2400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8592920115534 |
| Taric | 90321020 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termostaty, spínače a ostatní příslušenství k otopným tělesům |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8592920115534 |
| Balení: | 1ks |
| Výbava: | Časovač |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
