Zásobník na toaletní papír do Ø 24cm, 264x126x270mm, černá mat
Kód: 2448Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 264x270x126 mm |
| Šířka | 264 mm |
| Výška | 270 mm |
| Hloubka | 126 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 1.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341336489 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásobníky na WC papír do veřejných prostor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| EAN: | 8003341336489 |
| Šířka: | 264mm |
| Výška: | 270mm |
| Hloubka: | 126mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
