Zásobník na papírové ručníky 282x364x105mm, černá mat
Kód: 2460Detailní popis produktu
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 282x364x105 mm |
| Šířka | 282 mm |
| Výška | 364 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 2.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341336502 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásobníky na ručníky do veřejných prostor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 8003341336502 |
| Šířka: | 282mm |
| Výška: | 364mm |
| Hloubka: | 105mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
