Zásobník na papírové kapesníky závěsný, 250x75x130 mm, černá mat
Kód: 230814Detailní popis produktu
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 250x75x130 mm |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Vrtání, Na postavení |
| Hmotnost | 0.6900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341342121 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásobníky na hygienické potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 8003341342121 |
| Šířka: | 250mm |
| Výška: | 75mm |
| Hloubka: | 130mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Vrtání;Na postavení |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
