Zásobník hygienických sáčků, 13,4x26x9 cm, černá mat
Kód: 233014Detailní popis produktu
| Značka | GEDY |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 134x26x90 mm |
| Šířka | 134 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.3150 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341347492 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásobníky na hygienické potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8003341347492 |
| Šířka: | 134mm |
| Výška: | 26mm |
| Hloubka: | 90mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
