Zápustný dávkovač mýdla, prodloužená hubice, kulatý, chrom
Kód: SP023LDetailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 56x280x150 mm |
| Šířka | 56 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | K zapuštění |
| Objem dávkovače | 350 ml |
| Hmotnost | 0.2900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913977664 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zápustné dávkovače na mýdlo a mycí prostředek |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8590913977664 |
| Šířka: | 56mm |
| Výška: | 280mm |
| Hloubka: | 150mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz;Plast |
| Objem dávkovače: | 350ml |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Dávkovač mýdla |
| Instalace: | K zapuštění |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
