YLENIA WC štětka na postavení, černá
Kód: YL3314Detailní popis produktu
Koupelnové doplňky YLENIA z polyresinu v moderním jednoduchém designu kombinují praktičnost s estetikou. V nabídce matně bílé, matně černé, šalvějově zelené, starorůžové a béžovošedé barvě.
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | YLENIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 95x416x95 mm |
| Šířka | 95 mm |
| Výška | 416 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 1.0651 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341356326 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC štětky na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.07 kg |
| EAN: | 8003341356326 |
| Šířka: | 95mm |
| Výška: | 416mm |
| Hloubka: | 95mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Polyresin |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | WC štětka |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Hranaté |
| 3D model: | ANO |
| Série: | YLENIA |
| Série ID: | series.266154828368371 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
