YLENIA mýdlenka na postavení, růžová
Kód: YL1110Detailní popis produktu
Koupelnové doplňky YLENIA z polyresinu v moderním jednoduchém designu kombinují praktičnost s estetikou. V nabídce matně bílé, matně černé, šalvějově zelené, starorůžové a béžovošedé barvě.
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | YLENIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 121x19x82 mm |
| Šířka | 121 mm |
| Výška | 19 mm |
| Hloubka | 82 mm |
| Barva | Růžová |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 0.2523 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341356357 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýdlenky na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8003341356357 |
| Šířka: | 121mm |
| Výška: | 19mm |
| Hloubka: | 82mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Polyresin |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Mýdlenka |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Hranaté |
| 3D model: | ANO |
| Série: | YLENIA |
| Série ID: | series.266154828368371 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
