XENA sprchová vanička z litého mramoru, čtverec 90x90cm, bílá
Kód: HX009Detailní popis produktu
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
| Značka | GELCO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x90x3 cm |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Čtvercové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost | 45.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997945 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 45 kg |
| EAN: | 8590913997945 |
| Šířka: | 900mm |
| Výška: | 30mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Čtvercové |
| Průměr odpadu: | 90mm |
| Délka: | 900mm |
| Materiál: | Litý mramor |
| Záruka: | 2 roky |
| Reliéf (povrch) dna: | Hladký |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
