X-ROUND držák toaletního papíru rezervní na postavení, chrom
Kód: XR733Detailní popis produktu
Série X-ROUND je jedna z nejprodávanějších sérií. Svým kulatým tvarem úchytu se jedná o zajímavý doplněk, který se hodí do většiny koupelnových interiérů. Série nabízí širokou nabídku doplňků včetně poliček a kosmetických zrcátek. Zastoupeny jsou doplňky s povrchovou úpravou v chromu, matné černé, matné bílé a matné zlaté. Nechte se okouzlit čistými liniemi a podtrhněte vzezření své koupelny doplňky z této řady.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 150x420x150 mm |
| Průměr | 150 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 0.3650 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913132216 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojany s držákem toaletního papíru |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8590913132216 |
| Průměr: | 150mm |
| Šířka: | 150mm |
| Výška: | 420mm |
| Hloubka: | 150mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | X-ROUND |
| Série ID: | series.132869108269181 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
