X-ROUND COPPER WC štětka na postavení, měď mat
Kód: XJ012PGDetailní popis produktu
Série X-ROUND je jedna z nejprodávanějších sérií. Svým kulatým tvarem úchytu se jedná o zajímavý doplněk, který se hodí do většiny koupelnových interiérů. Série nabízí širokou nabídku doplňků včetně poliček a kosmetických zrcátek. Zastoupeny jsou doplňky s povrchovou úpravou v chromu, matné černé, matné bílé a matné zlaté. Nechte se okouzlit čistými liniemi a podtrhněte vzezření své koupelny doplňky z této řady.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 98x377x98 mm |
| Šířka | 98 mm |
| Výška | 377 mm |
| Hloubka | 98 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 0.3330 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128981 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC štětky na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 8590913128981 |
| Šířka: | 98mm |
| Výška: | 377mm |
| Hloubka: | 98mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Ocel |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | WC štětka |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | X-ROUND |
| Série ID: | series.132869108269181 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
