X-ROUND COPPER odpadkový koš 3l, měď mat
Kód: XJ011PGDetailní popis produktu
Série X-ROUND je jedna z nejprodávanějších sérií. Svým kulatým tvarem úchytu se jedná o zajímavý doplněk, který se hodí do většiny koupelnových interiérů. Série nabízí širokou nabídku doplňků včetně poliček a kosmetických zrcátek. Zastoupeny jsou doplňky s povrchovou úpravou v chromu, matné černé, matné bílé a matné zlaté. Nechte se okouzlit čistými liniemi a podtrhněte vzezření své koupelny doplňky z této řady.
Vnitřní nádoba
Koš obsahuje vnitřní vyjímatelnou nádobu z odolného plastu umožňující pohodlnější manipulaci.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 170x243x230 mm |
| Průměr | 170 mm |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 243 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Objem | 3.00 l |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Koš do 6 litrů |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Pedálové koše, Vnitřní nádoba |
| Hmotnost | 0.5470 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128974 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kruhové odpadkové koše |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 8590913128974 |
| Průměr: | 170mm |
| Šířka: | 170mm |
| Výška: | 243mm |
| Hloubka: | 230mm |
| Balení: | 1ks |
| Objem: | 3l |
| Materiál: | Ocel |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Koš do 6 litrů |
| Instalace: | Na postavení |
| Výbava: | Pedálové koše;Vnitřní nádoba |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | X-ROUND |
| Série ID: | series.132869108269181 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
