WISA WC plastová nádržka Start/Stop 6(4,5-6) L, bílá
Kód: 8050427701Detailní popis produktu
| Značka | WISA |
|---|---|
| Rozměr | 33,8x42x13,4 cm |
| Šířka | 338 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 134 mm |
| Barva | Bílá |
| Velikost závitu | 3/8" |
| Hmotnost | 3.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8711778096462 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC nádržky |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 3.1 kg |
| EAN: | 8711778096462 |
| Šířka: | 338mm |
| Výška: | 420mm |
| Hloubka: | 134mm |
| Balení: | 1ks |
| Velikost závitu: | 3/8" |
| Záruka: | 10 let |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
