WING skládací stojan na ručníky 58x103x35cm, jasan
Kód: SP854Detailní popis produktu
Nutná montáž
Z důvodu lepší manipulace je výrobek dodáván v rozmontovaném stavu (Flat pack).
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 580x1030x350 mm |
| Šířka | 580 mm |
| Výška | 1030 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Dřevo, Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Nutná montáž |
| Hmotnost | 1.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913132896 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojany s držákem ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8590913132896 |
| Šířka: | 580mm |
| Výška: | 1030mm |
| Hloubka: | 350mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Dřevo;Ocel |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace: | Na postavení |
| Výbava: | Nutná montáž |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
