WILA vanová zástěna 900x1400mm skládací, černá, čiré sklo
Kód: AQ5742BDetailní popis produktu
Vanové zástěny jsou elegantním a praktickým řešením, pokud nechcete nebo nemůžete použít sprchový kout.
- Vanová zástěna WILA je dvojdílná a umožňuje plné oboustranné složení ke stěně, takže nepřekáží. Tuto vlastnost oceníte i při úklidu koupelny.
- Variabilní provedení umožnuje instalaci na levou i pravou stranu vany
- Stěnová lišta s otočným profilem z hliníku v provedení černá mat
- Spodní silikonové těsnění
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Typ otevírání | Otevírací celosklopná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost | 17.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913979439 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové sprchové zástěny sklopné |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 17 kg |
| EAN: | 8590913979439 |
| Šířka: | 900mm |
| Výška: | 1400mm |
| Balení: | 1ks |
| Typ otevírání: | Otevírací celosklopná |
| Typ výplně: | Čiré sklo |
| Tloušťka skla: | 6mm |
| Barva profilu: | Černá mat |
| Záruka: | 3 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
