WICHER krycí rozeta kulatá, pár, černá mat
Kód: 600.316.6Detailní popis produktu
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 12 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnost | 0.1300 kg |
| EAN | 8590913979279 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krycí rozety pro připojovací sady ventilů a záslepky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8590913979279 |
| Šířka: | 50mm |
| Výška: | 50mm |
| Hloubka: | 12mm |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
