WC štětka na postavení, chrom
Kód: XR307Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 80x455x80 mm |
| Průměr | 80 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 455 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 0.6550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913970160 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC štětky na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| EAN: | 8590913970160 |
| Průměr: | 80mm |
| Šířka: | 80mm |
| Výška: | 455mm |
| Hloubka: | 80mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Slitina |
| Záruka: | 10 let |
| Druh: | WC štětka |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
