WALDORF WC mísa s nádržkou, spodní/zadní odpad, černá-chrom
Kód: WCSET27-WALDORFDetailní popis produktu
Luxus počátku dvacátého století, novogotická architektura v Americe, vznešené a elegantní linie: to je pouze pár z mnoha asociací, které název WALDORF vyvolává. Kerasan znovu zpracoval tyto inspirace a vytvořil luxusní kolekci sanitární keramiky vysoké kvality, kterou je ideální kombinovat v moderním i klasickém stylu. Charakteristickými prvky jsou obdélníkový tvar, který je změkčen zaoblenými rohy a navíc hrany s dvojitou tloušťkou, které připomínají klasický a monumentální styl. Série WALDORF zahrnuje prvky pro kompletní koupelnu. Stylovou zajímavostí je u umyvadel vodorovně umístěný přepadový otvor s ozdobným zakončením.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | WALDORF |
| Rozměr | 37x42x65 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 650 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Retro |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| Hmotnost | 43.7100 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913906367 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojící WC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 43.71 kg |
| EAN: | 8590913906367 |
| Šířka: | 370mm |
| Výška: | 420mm |
| Hloubka: | 650mm |
| Balení: | 4ks |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Retro |
| Ostatní: | Odpad spodní;Odpad zadní |
| Záruka: | 2 roky |
| Technologie splachování: | Standard |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko;Kotvící sada |
| Objem splachovací vody: | 4 l / 6 l |
| Série: | WALDORF |
| Série ID: | series.133500468461634 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
