VIVA R MONOLITH asymetrická vana 170x75x60cm, šedá
Kód: 78119M.30Detailní popis produktu
Vana typu MONOLITH zaujme svým precizním zpracováním a čistým designem. Vana s obkladovým panelem tvoří monolitický blok s ostrou hranou, což mimo elegantního vzhledu zaručuje i jednoduchou údržbu. Stabilní konstrukce, ostré venkovní hrany, integrované podpěrné nohy a nízká hmotnost navíc zajišťují i snadnou a rychlou instalaci.
Speciálně pro tyto vany byl navržen hydromasážní systém INFINITY, který zohledňuje specifické rozmístění komponentů a omezený prostor pod vanou.
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 170x75x60 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Vanová souprava |
| Hmotnost | 39.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729019411 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vany MONOLITH s integrovaným okrajem |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 39 kg |
| EAN: | 8590729019411 |
| Šířka: | 750mm |
| Výška: | 600mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Asymetrické |
| Instalace: | Samostojná |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Objem: | 235l |
| Délka: | 1700mm |
| Materiál: | Akrylát |
| Záruka: | 10 let |
| Balení neobsahuje: | Vanová souprava |
| 3D model: | ANO |
| Série: | MONOLITH |
| Série ID: | series.132946417680823 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
