VIVA R hydromasážní vana, 175x80x47cm, Highline Hydro, chrom
Kód: 78119.5010Detailní popis produktu
Nabídka hydromasážních van zahrnuje vany všech tvarů - od klasických obdélníkových pro jednu či dvě osoby, přes vany asymetrické až po kulaté. K objednání jsou ve verzích ACTIVE, ATTRACTION a HIGHLINE. Každý z těchto systémů nabízí možnost volby mezi variantou HYDRO (pouze vodní trysky) a HYDRO AIR (kombinace vodních a vzduchových trysek).
Jako volitelné příslušenství je na výběr COLORTERAPIE a možnost napouštění vany přepadovým mechanismem.
Všechny masážní systémy jsou dostupné v barevném provedení chrom, elegantní bílá a moderní černá. Cena všech barevných provedení je totožná.
Vanu lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Příplatek 30 % k základně ceně v bílém provedení:
Šedá
IvoryAkrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
HIGHLINE HYDRO
Vana je osazena systémem HIGHLINE HYDRO:
- Vodní trysky na záda
- Směrově nastavitelné vodní trysky na nohy a boky
- Elektronické ovládání přes ovládací panel
- Výkonné a tiché čerpadlo
- Elektronická ochrana čerpadla proti zapnutí bez vody
- Přepadová souprava včetně sifonu
- Spádované potrubí pro snadné odvodnění
- Snadná instalace (jako klasické vany + el. přívod)
- Nosná ocelová konstrukce
- Napájení 230V/50Hz
- Vyhovuje normě EN198
- Na přání lze instalovat COLORTERAPII a napouštění přepadem
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 175x80x47 cm |
| Délka | 1750 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO |
| Hmotnost | 46.7100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729078876 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické hydromasážní vany pravé |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 46.71 kg |
| EAN: | 8590729078876 |
| Šířka: | 800mm |
| Výška: | 470mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Asymetrické |
| Instalace: | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Objem: | 235l |
| Délka: | 1750mm |
| Materiál: | Akrylát |
| Záruka: | 2 roky |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| 3D model: | ANO |
| Masážní systém: | HIGHLINE HYDRO |
| Série: | VANY S HYDROMASÁŽNÍM SYSTÉMEM |
| Série ID: | series.244353574372834 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
