VIVA R asymetrická vana 175x80x47cm, ivory
Kód: 78119.40Detailní popis produktu
Široká nabídka tvarů van VIVA - od klasického až po oválný tvar. Vana byla navržena s důrazem na praktičnost a tvarovou variabilitu do různých velikostí koupelen. Pro svůj design a pohodlnost se právem řadí k nejprodávanějším. V kombinaci s vanovou zástěnou získáte pohodlný sprchovací kout.
- Podmínkou záruky na produkt je použití doporučeného typu podstavce.
- S ohledem na strukturu barevného provedení akrylátu je v případě poškození tento materiál neopravitelný.
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
Oboustranná vana
Vana s pohodlně tvarovanými stěnami pro opření zad na obou stranách a odtokem umístěným uprostřed.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 175x80x47 cm |
| Délka | 1750 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Oboustranná, Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Hmotnost | 23.7080 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729083160 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany pravé |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 23.71 kg |
| EAN: | 8590729083160 |
| Šířka: | 800mm |
| Výška: | 470mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Asymetrické |
| Instalace: | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Objem: | 235l |
| Délka: | 1750mm |
| Materiál: | Akrylát |
| Záruka: | 10 let |
| Vlastnosti: | Oboustranná;Výška okraje 40 mm (Standard) |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
