VITO WC kombi, Rimless, spodní/zadní odpad, bílá
Kód: PB105WRDetailní popis produktu
Technologie splachování Rimless
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičního oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutin a záhybů. Oplachová voda vytéká rozdělovačem vody pouze ze zadní části WC mísy a díky speciálnímu tvaru keramiky dokonale opláchne vnitřní prostor. Výhodou je snadná údržba a čištění WC mísy.



Water saving - úsporné splachování
Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít s nádržkou s duálním splachováním, jejíž vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 2 litrů u malého splachování a od 4 litrů u velkého splachování.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37x79x65 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 790 mm |
| Hloubka | 650 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Napouštěcí a vypouštěcí ventil, Kotvící sada |
| Hmotnost | 44.4000 kg |
| Balení | 2 ks |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC kombi |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 44.4 kg |
| Šířka: | 370mm |
| Výška: | 790mm |
| Hloubka: | 650mm |
| Balení: | 2ks |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Klasik |
| Ostatní: | Odpad spodní;Odpad zadní |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení obsahuje: | Napouštěcí a vypouštěcí ventil;Kotvící sada |
| Technologie splachování: | Rimless |
| Objem splachovací vody: | 3,5 l / 5 l |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
