Vanová výpust 6/4", click-clack, solid surface, bílá mat
Kód: 72195Detailní popis produktu
Click Clack uzavíratelná výpust
Jedná se o moderní variantu mechanismu uzavírání výpustí do umyvadel a van. Již nemusíte přemýšlet, kam odložit gumovou zátku, nebude překážet řetízek, odpadne nepohodlné ovládání zátky pomocí táhla u baterie. Systém Click Clack je ovládán pouhým stlačením zátky.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Průměr | 75 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 6/4" |
| Výbava | Ovládání: Click Clack |
| Hmotnost | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729012276 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové výpusti |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8590729012276 |
| Průměr: | 75mm |
| Balení: | 1ks |
| Výbava: | Ovládání: Click Clack |
| Velikost závitu: | 6/4" |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
