Vanová souprava bez napouštění, click-clack, délka 1200mm, zátka 72mm, měď mat
Kód: 71858.70Detailní popis produktu
Click Clack uzavíratelná výpust
Jedná se o moderní variantu mechanismu uzavírání výpustí do umyvadel a van. Již nemusíte přemýšlet, kam odložit gumovou zátku, nebude překážet řetízek, odpadne nepohodlné ovládání zátky pomocí táhla u baterie. Systém Click Clack je ovládán pouhým stlačením zátky.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Délka | 1200 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Plast |
| Výbava | Ovládání: Click Clack |
| Hmotnost | 0.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729077978 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 5 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové soupravy standardní, bez napouštění |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 8590729077978 |
| Balení: | 1ks |
| Výbava: | Ovládání: Click Clack |
| Délka: | 1200mm |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 5 let |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
