Vanová souprava, bovden, délka 1000mm, zátka 72mm, zlato mat
Kód: 71854.91Detailní popis produktu
Patentovaný systém otevírání a zavírání zátky pomocí ozubnice a pastorku: Při vypouštění vody drží zátka v otevřené poloze, i když je hladina vody vysoká. Zároveň se mechanizmus nepoškodí, pokud na zátku náhodou šlápnete nohou.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Délka | 1000 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Plast |
| Výbava | Ovládání: Bovden |
| Hmotnost | 0.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729069973 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 5 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové soupravy standardní, bez napouštění |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 0.87 kg |
| EAN: | 8590729069973 |
| Balení: | 1ks |
| Výbava: | Ovládání: Bovden |
| Délka: | 1000mm |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 5 let |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
