Vaničkový sifon, průměr otvoru 90 mm, DN40, krytka černá
Kód: KSM107B-SN90Detailní popis produktu
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký |
| Hmotnost | 0.1840 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913112935 |
| Taric | 39269097 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instalační materiál a nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8590913112935 |
| Balení: | 1ks |
| Sifon pro otvor vaničky: | 90mm |
| Výbava: | Nízký |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Průměr odpadu: | 40mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
