Vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, nízký, krytka bílá
Kód: 17916WDetailní popis produktu
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký |
| Hmotnost | 0.3160 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729019480 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sifony pro sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8590729019480 |
| Balení: | 1ks |
| Sifon pro otvor vaničky: | 90mm |
| Výbava: | Nízký |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Průměr odpadu: | 40mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
