Vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, krytka černá mat
Kód: 17911BDetailní popis produktu
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Hmotnost | 0.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729019442 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sifony pro sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8590729019442 |
| Balení: | 1ks |
| Sifon pro otvor vaničky: | 90mm |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Průměr odpadu: | 40mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
