Umývátko nábytkové, litý mramor, 37x18cm, bílá
Kód: LM370Detailní popis produktu
Oboustranné pro instalaci s baterií vlevo i vpravo.
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 37x8,5x18 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost | 3.0400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913124266 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umývátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.04 kg |
| EAN: | 8590913124266 |
| Šířka: | 370mm |
| Výška: | 85mm |
| Hloubka: | 180mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Litý mramor |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Obdélník |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Nábytkové umyvadlo |
| Instalace: | Do nábytku |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
