Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, zlato mat
Kód: SI51GDetailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost | 0.6480 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913123825 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 8590913123825 |
| Balení: | 1ks |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
| Průměr odpadu: | 32mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
