Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, měď mat
Kód: SI521Detailní popis produktu
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Výbava | PVD |
| Hmotnost | 0.9640 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122385 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.96 kg |
| EAN: | 8590913122385 |
| Balení: | 1ks |
| Výbava: | PVD |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
| Průměr odpadu: | 32mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
