Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 5-65mm, černá mat
Kód: CV3004BDetailní popis produktu
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 5-65 mm |
| Výbava | Neuzavíratelná s přepadem, Neuzavíratelná bez přepadu, PVD |
| Hmotnost | 0.2850 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913974991 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zátky a umyvadlové výpusti |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8590913974991 |
| Tloušťka umyvadla: | 5-65mm |
| Balení: | 1ks |
| Výbava: | Neuzavíratelná s přepadem;Neuzavíratelná bez přepadu;PVD |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
