Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 32-52mm, ABS/chrom
Kód: 151.309.1Detailní popis produktu
Click Clack uzavíratelná výpust
Jedná se o moderní variantu mechanismu uzavírání výpustí do umyvadel a van. Již nemusíte přemýšlet, kam odložit gumovou zátku, nebude překážet řetízek, odpadne nepohodlné ovládání zátky pomocí táhla u baterie. Systém Click Clack je ovládán pouhým stlačením zátky.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 32-52 mm |
| Výbava | Uzavíratelná s přepadem |
| Hmotnost | 0.1260 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997006 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zátky a umyvadlové výpusti |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8590913997006 |
| Tloušťka umyvadla: | 32-52mm |
| Balení: | 1ks |
| Výbava: | Uzavíratelná s přepadem |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
