Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 10-65mm, zlato mat
Kód: CV1002GDetailní popis produktu
Click Clack uzavíratelná výpust
Jedná se o moderní variantu mechanismu uzavírání výpustí do umyvadel a van. Již nemusíte přemýšlet, kam odložit gumovou zátku, nebude překážet řetízek, odpadne nepohodlné ovládání zátky pomocí táhla u baterie. Systém Click Clack je ovládán pouhým stlačením zátky.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 10-65 mm |
| Výbava | Uzavíratelná s přepadem, Uzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost | 0.2390 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913123832 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zátky a umyvadlové výpusti |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8590913123832 |
| Tloušťka umyvadla: | 10-65mm |
| Balení: | 1ks |
| Výbava: | Uzavíratelná s přepadem;Uzavíratelná bez přepadu |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
