Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, betonová zátka, 10-80mm, žlutá pololesk
Kód: AS922Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Žlutá |
| Materiál | Plast |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Výbava | Uzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost | 0.2900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122019 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8590913122019 |
| Balení: | 1ks |
| Výbava: | Uzavíratelná bez přepadu |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
