UGGA posuvné sprchové dveře 1100mm, čiré sklo
Kód: ATS110Detailní popis produktu
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Rámové sprchové zástěny
Výhodou rámového provedení zástěny je lepší ochrana proti stříkající vodě. I v případě intenzivního sprchování zabrání rám ve spodní vodorovné části dveří přetečení vody mimo sprchový kout. Určitou nevýhodou je, že tyto zástěny nejsou bezbariérové a rám působí robustně.

| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | UGGA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 460 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 5 mm |
| Instalační šířka od | 1070 mm |
| Instalační šířka do | 1110 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost | 28.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117183 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Posuvné sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 28 kg |
| EAN: | 8590913117183 |
| Šířka: | 1100mm |
| Výška: | 1850mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Dveře do niky |
| Typ otevírání: | Posuvné |
| Typ výplně: | Čiré sklo |
| Tloušťka skla: | 5mm |
| Vlastnosti: | Rámové provedení |
| Instalační šířka od: | 1070mm |
| Instalační šířka do: | 1110mm |
| Barva profilu: | Chrom - Leštěný hliník |
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka vstupu: | 460mm |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Série: | UGGA |
| Série ID: | series.257513354169057 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
