UGGA boční stěna, 900mm, sklo Brick, bílá
Kód: AWP90Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | UGGA |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Pevná stěna ke sprchovým dveřím |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 5 mm |
| Hmotnost | 33.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913118067 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 33 kg |
| EAN: | 8590913118067 |
| Šířka: | 900mm |
| Výška: | 1850mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Pevná stěna ke sprchovým dveřím |
| Typ výplně: | Brick sklo |
| Tloušťka skla: | 5mm |
| Barva profilu: | Bílá |
| Záruka: | 2 roky |
| Série: | UGGA |
| Série ID: | series.257513354169057 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
