UGGA boční stěna, 800mm, čiré sklo
Kód: ATP80Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | UGGA |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Pevná stěna ke sprchovým dveřím |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 5 mm |
| Hmotnost | 33.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117213 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 33 kg |
| EAN: | 8590913117213 |
| Šířka: | 800mm |
| Výška: | 1850mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Pevná stěna ke sprchovým dveřím |
| Typ výplně: | Čiré sklo |
| Tloušťka skla: | 5mm |
| Barva profilu: | Chrom - Leštěný hliník |
| Záruka: | 2 roky |
| Série: | UGGA |
| Série ID: | series.257513354169057 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
