UC-10 TH koupelnový ventilátor axiální s automatem, 8W, potrubí 100mm, černá
Kód: 01202200Detailní popis produktu
- Nastavitelných šest stupňů výkonu (1050 – 2200 otáček/minutu)
- Nastavitelných šest stupňů vlhkosti (30 – 80%)
- Nastavitelných šest stupňů doběhového časovače 1 – 20 min.
- Možnost instalace na zeď či do stropu
- Slim Design - nízká čelní mřížka jen 18 mm
- Max. tlak: 35 Pa
- Včetně zpětné klapky
- Supertichý
- Snadné čištění
| Značka | CATA |
|---|---|
| Série | UC VENTILÁTOR |
| Rozměr | 150x150x77,5 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 78 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Průměr potrubí | 100 mm |
| Příkon | 8.00 W |
| Průtok vzduchu | 110.00 m3/hod |
| Hluk | 26.00 dB |
| Počet otáček | 2200 ot/min |
| Max. délka odtahu | 4 m |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Napětí | 230 V |
| Výbava | Časovač, Vlhkostní automatika |
| Hmotnost | 0.6200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8422248082624 |
| Taric | 84145995 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové ventilátory pro průměr potrubí 100 mm |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 8422248082624 |
| Šířka: | 150mm |
| Výška: | 150mm |
| Hloubka: | 78mm |
| Balení: | 1ks |
| Průměr potrubí: | 100mm |
| Průtok vzduchu: | 110m3/hod |
| Hluk: | 26dB |
| Výbava: | Časovač;Vlhkostní automatika |
| Materiál: | Plast |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 8W |
| Záruka: | 2 roky |
| Max. délka odtahu: | 4m |
| Počet otáček: | 2200ot/min |
| Série: | UC VENTILÁTOR |
| Série ID: | series.198079596727011 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
