TWIG umyvadlo, litý mramor, 60x47cm, kryt výpusti, bez otvoru, bílá
Kód: TW060-0Detailní popis produktu
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x47 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost | 19.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978371 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 19 kg |
| EAN: | 8590913978371 |
| Šířka: | 600mm |
| Hloubka: | 470mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Litý mramor |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Obdélník |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby;K postavení;Do nábytku |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
