TRINITY/VARIO univerzální vzpěra 2000mm, chrom
Kód: VZ200CHDetailní popis produktu
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Rozměr | 200 cm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Hmotnost | 0.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913984594 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 3 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzpěry ke sprchovým zástěnám |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8590913984594 |
| Balení: | 1ks |
| Barva profilu: | Chrom - Leštěný hliník |
| Záruka: | 3 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
