TRILLY stojan na ručníky, hranatý, chrom
Kód: TR3113Detailní popis produktu
| Značka | GEDY |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x835x340 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 835 mm |
| Hloubka | 340 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků víceramenný, Držák ručníků otočný |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 3.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341067215 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojany s držákem ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 3.36 kg |
| EAN: | 8003341067215 |
| Šířka: | 140mm |
| Výška: | 835mm |
| Hloubka: | 340mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 10 let |
| Druh: | Držák ručníků víceramenný;Držák ručníků otočný |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Hranaté |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
